افتتاح حساب پی پال(امارات،آمریکا)-حساب وریفای شده پی پال با vps

رزرو هتل در سایت بوکینگ booking-com
رزرو هتل در سایت بوکینگ booking.com-رزرو هتل خارجی با کارت شتاب
می 31, 2019
خرید اکانت دولوپر
افتتاح حساب دولوپر اپل-افتتاح حساب گوگل دولوپر-خرید اکانت دولوپر
ژوئن 1, 2019
اکانت پی پال paypal

افتتاح حساب پی پال paypal ، یک فرصت استثنایی برای هر ایرانی

 افتتاح حساب پی پال PayPal در شرایط کنونی که اغلب تاجران موفق و یا افرادی که به نحوی درگیر انتقال مبالغ و ارزهای خارجی هستند به یک ضرورت تبدیل شده است . البته متاسفانه به دلیل وضع تحریم های گوناگون عملا امکان افتتاح حساب پی پال payPal در داخل کشور وجود ندارد . از همین رو لزوم استفاده از خدماتی مانند پرداخت ارزی با پی پال یا شارژ حساب پی پال کارشناسان مالی معتبر را در این زمینه به فکر ایجاد راه حل های مناسبی بدین منظور انداخته است . پی پال یک سیستم بانکی و مالی آنلاین می باشد که می تواند خدمات مالی خود را به اغلب کشورهای جهان ارائه کند. امروزه استفاده از پرداخت ارزی با پی پال در بیشتر کشورهای جهان صورت می گیرد . در ضمن نقل و انتقالات و شارژ اکانت پی پال از طریق کشور ما صورت نمی گیرد. به همین دلیل لازم است تا افتتاح حساب پی پال paypal در کشورهای دیگری از قبیل کشورهای حوزه خلیج فارس یا اروپایی انجام شود . هر چند پیشنهاد بهتر افتتاح حساب پی پال  paypal و یا به اصطلاح حساب پی پال وریفای شده و مورد تایید از کشورهای اروپایی و آمریکایی است .

امروزه با گسترش تجارت الکترونیکی و ورود ارزهای دیجیتالی از قبیل بیت کوین ، به چرخه معاملات مالی و تبدیل ارزها اصطلاحاتی مانند پرداخت با پی پال یا حساب پی پال وریفای شده و مورد تایید بیشتر از گذشته اهمیت پیدا کرده است . با این همه این کار همانطور که اشاره شد در کشور ما به دلیل وجود تحریم ها امکان پذیر نمی باشد . اگر مایل هستید تا باز هم اطلاعات بیشتری در خصوص افتتاح حساب پی پال paypal یا سوالات متداول دیگری از قبیل شارژ اکانت پی پال کسب نمایید به شما توصیه می کنیم تا در ادامه این مطلب نیز با ما همراهی کنید .

نکات ضروری برای افتتاح حساب پی پال paypal

برای افتتاح حساب پی پال paypal و ایجاد حساب پی پال وریفای شده لازم است تا در ابتدا نسبت به ثبت نام و افتتاح حساب پی پال اقدام نمایید که بدین منظور فرد باید دارای شرایط زیر باشد تا بتواند موفق به انتقال مبالغ و یا پرداخت با پی پال شود .

  • تلفن مبدا معتبر : کارشناسان و تیم تخصصی افتتاح حساب پی پال paypal به منظور بهره برداری از این حساب و در صورت لزوم  شارژ حساب پی پال از تلفن های معتبری در کشورهای اروپایی و آمریکایی یا حتی کشورهای عربی استفاده می کنند . باید توجه داشته باشید که کشورهای ایران ، کره شمالی و سوریه در گزینه های ثبت نام و افتتاح حساب پی پال  paypal با محدودیت مواجه شده و از همین رو ثبت نام از طریق این کشورها یا ارائه تلفن ثبت نام داخل کشور موجب عدم ایجاد اکانت مربوطه می شود .
  • IP  اختصاصی برای افتتاح حساب پی پال paypal :

برای بهره مندی از خدمات مالی پی پال از قبیل پرداخت ارزی با پی پال یا شارژ اکانت پی پال تیم های مشاوره و تخصصی در زمینه افتتاح حساب پی پال وریفای شده از ip  اختصاصی استفاده می کنند که قابلیت ردیابی نداشته باشد و مبدا اصلی را لو ندهد . به خاطر داشته باشید حوزه کاربردهای پی پال از قبیل پرداخت ارزی با پی پال و تبدیل این ارزها به ارز رایج بسیار گسترده می باشد .

  3- مدارک شناسایی :

برای افتتاح حساب پی پال paypal یا حساب پی پال وریفای شده لازم است تا مدارک قابل استنادی از قبیل عکس خوانا یا کپی مناسب از پاسپورت و اطلاعات شناسنامه ای مانند نام ، نام خانوادگی و تاریخ تولد (به تاریخ میلادی) را ارائه دهید . وجود کردیت کارت ، ایمیل معتبر و جدید که تا پیش از این مورد استفاده قرار نگرفته باشد و داشتن حداقل 18 سال سن ضروری است .

اشتباهات رایج در ایجاد محدودیت و عدم دسترسی به خدمات پی پال

باید توجه داشته باشید که انجام هر گونه اشتباهی از جانب شما ممکن است موجب مسدود سازی یا لیمیت کردن حساب پی پال شما می شوند . به عنوان مثال اگر پی پال دریابد که غیر از شما فرد دیگری از حساب متصل به منظور بهره گیری از خدمات مالی از قبیل پرداخت ارزی با پی پال و یا هرگونه پرداخت با پی پال استفاده می کند پیغامی مبتنی بر محدودیت یا لیمیت و حتی بلاک اکانت شما دریافت می کنید . در این شرایط شما قادر به عملیات مالی مربوطه نخواهید بود. توصیه می کنیم در این شرایط نیز از خدمات تیم های تخصصی در این زمینه استفاده کنید . یا از راهنماییی های ارائه شده بهره بگیرید تا از محدودیت رهایی یابید .

جهت سفارش یا مشاوره خرید اکانت پی پال فرم زیر را تکمیل نمایید

همکاران ما فاکتور و درگاه پرداخت را جهت شروع فرآیند ساخت اکانت خدمت شما ارسال می نمایند