افتتاح حساب دولوپر اپل-افتتاح حساب گوگل دولوپر-خرید اکانت دولوپر

اکانت پی پال paypal
افتتاح حساب پی پال(امارات،آمریکا)-حساب وریفای شده پی پال با vps
ژوئن 1, 2019
اشتراک نت فلیکس
خرید اشتراک نت فلیکس – خرید اکانت Netflix
ژوئن 19, 2019
خرید اکانت دولوپر

مقدمه ای بر نحوه افتتاح حساب دولوپر اپل/ گوگل

هواداران شش آتیشه برنامه نویسی دقیق تر بخوانند

مقاله پیش رو تلاشی است جهت آشنایی با نحوه افتتاح حساب دولوپر اپل ، برآنیم این موضوع را زیر ذره بین ببریم و به پشتوانه اش از نحوه افتتاح حساب گوگل دولوپر نیز پرده برداریم . دعوت می کنیم تا انتها با ما همراه باشید .

نگاهی دقیق به نحوه افتتاح حساب دولوپر اپل

چنانچه دستِ آشتی داده باشید به برنامه نویسی و به عنوان طرفدارِ تمام وقتِ کد نویسی سال ها پنجه در پنجه این حرفه ، تجربه اندوخته باشید بی تردید بار ها ضرورت افتتاحِ حساب دولوپر اپل را عمیقا حس کرده اید و چه بسا به این مهم مبادرت ورزیده باشید .

به زبانِ ساده ، ارمغانِ افتتاح حساب دولوپر اپل (Apple Developer Account) ، یا حساب توسعه اپل ، آپلود نمودن اپلیکیشن ios در فروشگاهِ نام آشنایِ App Store است که آوازه اش گوش فلک را کر کرده و نامش در جهان ساری است . بنابراین اگر غایتِ شما آپلود کردن اپلیکیشن هایتان در اپ استور و رسیدن به سودی کلان است ، شاه کلیدش در جیبِ ” افتتاح حساب دولوپر اپل ” نهفته است .

به اتفاق مروری خواهیم داشت بر مراحلی که به خرید حساب دولوپر اپل منتهی می گردند .

پیش از خرید حساب دولوپر اپل ، افتتاح یک حساب یا به عبارتی داشتن یک اپل آیدی ضروری است . فرض را بر این می گذاریم که اپل آیدی را از قبل دریافت نموده اید و آماده خرید حساب دولوپر اپل هستید ( با مراجعه به این سایت https://developer.apple.com/enroll/ این مهم شدنی است) .

برای خرید حساب دولوپر اپل مراجعه به سایت https://developer.apple.com/enroll/complete/ ضروری است ، اپل آیدی و رمز خود را در صفحه باز شده وارد می کنید . در گامِ بعد ، صفحه ای در برابر نگاهتان قرار می گیرد که مربوط به پرداخت هزینه است . بدون در نظر گرفتن مالیات، در وهله نخست باید 99 دلار هزینه پرداخت کنید ، امکان پرداخت این هزینه از مستر کارت و ویزا کارت فراهم خواهد بود. پس از آن که هزینه را پرداخت کردید می توان سوتِ پایان را زد و اعلام کرد خرید حساب دولوپر اپل به پایان رسیده است .

به کررات افرادی را شاهد بوده ایم که از نبودِ راهنمایی در این مسیر گله ها داشتند ، نیرو محرکه ای که موتور ما را روشن کرد و سبب شد رسالتمان را جدی تر از پیش دنبال کنیم ، گره های این مسیر را به دستِ ما بسپارید و سؤال هایتان را در این زمینه با ما در میان بگذارید .

مروری بر افتتاح حساب گوگل دولوپر (Google Developer Account)

نامِ گوگل به چشممان تکراری است ، فرض را بر این می گذاریم که دولوپری (Developer) هستید حاذق که سال هاست پا در رکابِ برنامه نویسی نهاده اید و با این حوزه دست به گریبانید .

این بخش را رسما استارت خواهیم زد با یک جمله کلیدی:

گوگل ، صاحب تام الاختیار اندروید و یکه تازِ صنعت فناوری ، سال هاست به پاسِ ابداعات نو ، نامش را در بوق و کرنا فریاد زده و گویِ میدان را از آن خویش نموده است .

پیش از آن که به بطنِ ماجرا برویم لازم است این نکته را یادآور شویم : آپلودِ اپلیکیشن در فروشگاهِ بزرگ Google Play Store ، خواسته قلبی تمامِ دولوپر هاست که نیل به این هدف ، در گرو افتتاح حساب گوگل دولوپر است .

آنچه سودایِ خرید حساب گوگل دولوپر را در سرِ دولوپر ها می اندازد ، محبوبیت و شهرتِ Google Play Store در میانِ جهانیان است ، تمامِ شیفتگان برنامه های اندرویدی ، جدیدترین و جذاب ترین اپلیکیشن ها را از قابِ این فروشگاه بزرگ رصد می کنند ، ناگفته پیداست دولوپری که اپلیکیشن خود را در چنین مکانی به نمایش می گذارد ، توپش را آسان تر گل می کند و کاری می کند کارستان .

با این حال ، گوگل برایِ تمام دولوپر های ایرانی خط و نشان کشیده و پیوستن آن ها به جمعِ Google Developers ها را قدغن کرده است از این رو پیش از هرچیز لازم است با تغییر آی پی ایران، به نوعی قواعد این غولِ تکنولوژی را دور بزنید و در چنین شرایطی یک حساب جیمیل بسازید این کار به منزله افتتاحِ حساب گوگل دولوپر است ، تنها با افتتاحِ حساب، فروش اپلیکیشن و کسب درآمد برای شما شدنی نیست لازم است مبادرت ورزید به خرید حسابِ گوگل دولوپر .

برای این کار ، در سکویِ اول ، لازم است دست به جیب شوید و مبلغی به اعتبار 25 دلار پرداخت نمایید ، مقایسه این رقم با آن چه اپل از مخاطبانش دریافت می کند (100 دلار) ، مُهر تأیید می زند پایِ این گفته که گوگل یکی از سخاوتمندترین های روزگار است !

با علم به این موضوع که آنچه در چنته دارید دارای ارزش ریالی است و ممکن است با نحوه تبدیل آن به دلار بیگانه باشید ، وبسایت هایی چون ایزی پیمنت ، پا عرصه گذاشته اند تا مبلغ ریالی را از شما اخذ نموده و در قبالش دلار در اختیارتان بگذارند . اگر دارای ویزا کارت و یا مستر کارت هستید که حاوی مبلغ ارزی است ، معما همین جا حل می شود و شما با پرداخت 25 دلار هزینه ، نخستین گام را با موفقیت بر می دارید .

توأمان با تکمیل اطلاعات حساب و پرداخت هزینه ، شاهدِ رؤیت نام خود در گوگل پلی خواهید بود . خاطرتان باشد شما خرید حساب گوگل دولوپر را عملی کرده اید .

به عنوانِ حسن ختام مقاله پیش رو ، بار دگر یادآور می شویم هنگامی که تصمیم داریم با فروشِ اپلیکیشن هایمان به درآمد برسیم لازم است افتتاح حساب گوگل دولوپر را در دستور کارمان قرار دهیم .

خرید حساب توسعه اپل/گوگل ، راهی برای پیوستن به جرگه طرفداران این دو پیشتازِ فناوری است .