خرید اکانت دولوپر
افتتاح حساب دولوپر اپل-افتتاح حساب گوگل دولوپر-خرید اکانت دولوپر
ژوئن 1, 2019
گوگل ادوردز - تبلیغ در گوگل
تبلیغ در گوگل – گوگل ادوردز – تبلیغات در گوگل ارزان
ژوئن 23, 2019
اشتراک نت فلیکس

نحوه خرید اشتراک نت فلیکس برای ایرانیان به چه صورتی می باشد ؟ شبکه اینترنتی نت فلیکس یکی از بهترین شبکه هایی می باشد که همواره سریال های جذاب ، فیلم های سینمایی جدید ، برنامه های تلویزیونی و انواع مختلف برنامه ها را در اختیار مشترکان خود قرار می دهد . در سال های اخیر با توجه به اینکه شبکه نت فلیکس به علت برنامه های بسیار جذاب خود بسیار معروف شده است ، تقاضا برای خرید اشتراک نت فلیکس بالا گرفته است . ایرانیان بسیاری نیز به دنبال خرید اشتراک نت فلیکس هستند ولی با توجه به مشکلات موجود شرایط مقداری تفاوت دارد .

خرید اشتراک نت فلیکس

به طور قطع می توان گفت که شبکه نت فلیکس جذابترین شبکه موجود در حال حاضر می باشد که امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می دهد .

شما زمانی که قصد خرید اکانت نت فلیکس را داشته باشید می توانید به صورت مستقیم از طریق این شبکه به صورت مستقیم خریداری کنید به این نحو که در ابتدا یک اشتراک یک ماه رایگان به شما تعلق می گیرد و سپس شما می توانید عضویت خود را در هر مدت زمانی که مدنظر شما می باشد، تمدید کنید .

اما شما زمانی که قصد داشته باشید که به طور مستقیم اقدام به خرید اشتراک نت فلیکس بگیرید می بایست دارای کارت های اعتباری بین المللی همچون ویزا کارت و یا مستر کارت باشید ، در غیر اینصورت نمی توانید به صورت غیر مستقیم اقدام به خرید اشتراک نت فلیکس کنید. اما شما برای خرید اکانت نت فلیکس و همچنین اکانت پریمیوم Netflix می بایست با استفاده از گیفت کارت هایی که موجود می باشد، استفاده کنید .

و همچنین می توانید با توجه به سایت هایی که در ایران وجود دارد کارت های اعتباری همچون ویزا کارت و یا مستر کارت برای خود تهیه کنید و با شارژ آنها اقدام به خرید اشتراک نت فلیکس و همچنین خرید اکانت پریمیوم Netflix  کنید .